پنجشنبه, ۳۰ دی ۱۳۹۵

درباره ما

اهداف سایت آزادگان ایران : احیاء فرهنگ خون و شهادت و ایثار و مقاومت آزادگان با بهره برداری از توان و استعداد عزیزان آزاده که صاحب نظر و خلاق می باشند و به دور از هرگونه وابستگی سیاسی بصورت مخلصانه و در خدمت آزادگان باشند استفاده از آزادگان توانمند و تحصیل کرده جهت رفع نیاز آزادگان نیازمند مثل وکلا ( جهت رفع موانع قانونی آزادگان اعم از خصوصی و یا پیگیری کارهای عمومی آزادگان ) – پزشکی ( جهت مرتفع کردن درمان آزادگان و یا راهنمایی و ارشاد جهت چگونگی درمان آزادگان و خانواده عزیزان آزاده ) – اقتصادی ( جهت به کارگیری و یا رفع نیاز معیشتی آزادگان و خانواده معزز آن ها که می توان این موارد را به شاخه های دیگر نیز تأمیم داد اعلام برنامه های آزادگان در هر زمینه اعم از فرهنگی ، اجتماعی ، اقتصادی و … اطلاع رسانی به آزادگان عزیز در خصوص مسائل مربوط ماده ۱۳ ، ۱۹۰ جامعه خدمات ایثارگری و امثال آن ارائه گزارش و اخبار از شرکت های اقتصادی و مؤسسات فرهنگی که در راستای ارائه خدمت به آزادگان عزیز می باشد با توجه به گذشت چندین دهه از بند گسستن اسارت عزیزان آزاده و درد و رنج آلام متحمله و سن بالای عموم آزادگان می توان در حیات و یا خدای ناکرده ممات که خود شهادت تلقی می گردد ضمن پیگیری جهت امور درمانی و کمک مردم نهاد در صورتی که نیازمند همکاری ، هم فکری و یا اجرای مراسم و احیاء همدردی و هر مورد دیگر ، می توان اقدام نمود ضمناً اهداف والا فرهنگی و اجتماعی این سایت در آینده نزدیک به صورت مشروح تقدیم حضور می گردد و همچنین نمایندگان استان ها با ذکر آدرس و شماره تماس به سمع و نظر عزیزان آزاده خواهیم رساند. با تشکر مدیر مسئول سایت آزادگان ایران حسن محمدی

Close
»   آرشیو, اخبار, استان ها, گزارش تصویری, مناسبت  »   حماسه‌آفرینان ۲۲ دی‌ماه در دستگیری متجاوزان آمریکایی در خلیج فارس تجلیل شدند
۲۲ دی ۱۳۹۵ , ساعت ۱۶:۰۶
حماسه‌آفرینان ۲۲ دی‌ماه در دستگیری متجاوزان آمریکایی در خلیج فارس تجلیل شدند

حماسه‌آفرینان ۲۲ دی‌ماه در دستگیری متجاوزان آمریکایی در خلیج فارس تجلیل شدند

با حضور سردار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران حماسه‌آفرینان ۲۲ دی‌ماه در دستگیری متجاوزان آمریکایی در خلیج فارس تجلیل شدند.

، همزمان با سالروز حماسه ۲۲ دی ماه دستگیری تفنگداران متجاوز آمریکایی در اطراف جزیره فارسی خلیج فارس مراسم ویژه‌ای در مصلی جمعه بوشهر برگزار شد.

در این مراسم با شکوه که  خانواده معظم شهدا، رزمندگان، فرمانده‌های نیروهای مسلح، مسئولان لشکری و کشوری حضور داشتند جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه دستگیری تفنگداران آمریکا نشان دهنده یک شجاعت سیاسی در عمل نظامی است  اظهار داشت: این حماسه که در بستر خلیج فارس شکل گرفت نشان دهنده یک شجاعت سیاسی در عمل نظامی است.

سردار حسین سلامی با بیان اینکه پیامدهای سیاسی و راهبردی حماسه دستگیری متجاوزان آمریکایی بسیار وسیع و جهانی است تصریح کرد: این حماسه نشان دهنده اراده ملت ایران برای دفاع از ارزش‌ها و منافع اهداف خویش است.

وی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامی اقدام یاد شده را حماسه‌ای جاودان لقب دادند افزود: رهبر معظم انقلاب اسلامی، اقدام شجاعانه در دستگیری تفنگداران آمریکا را عملی به هنگام و حماسه‌ای جاودان لقب دادند.

جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه دشمنان از جنگ تا فتنه انگیزی و تفرقه افکنی  و انزوای سیاسی و ایجاد ارعاب و ترور هر چه توانسته‌اند انجام داده‌اند افزود: نتیجه این ترفندها و توطئه‌ها قدرت ملت ایران هزاران کیلومتر فراتر از مرزها، انرژی‌های جهان اسلام را به هم گره زد و دشمنان را در رسیدن به اهداف شان ناکام کرد.

سردار سلامی با بیان اینکه از رسوخ تفکرات غرب گرایانه به فضای سیاسی اجتماعی کشور جلوگیری می‌شود گفت: در پی تحقق این مهم هستیم که مسلمانان مستقل و آزاد و آباد و مقتدر و ایمن زندگی کنند.

وی با بیان اینکه انقلاب‌های مردمی متکی بر رهبران غیر الهی شکست خوردند خاطر نشان کرد: ما راههای تجربه شده و شکست خورده را انتخاب نمی‌کنیم ملت ما در صحنه هستند و به قله‌های بزرگ می‌اندیشند و فاتح این قله‌ها هستند.

امام جمعه بوشهر نیز با بیان اینکه  ایران اسلامی از هیچ قدرتی هراس ندارد گفت: حماسه بزرگ نیروی دریای سپاه در دستگیری متجاوزان آمریکایی در خلیج فارس به تمام جهان نشان داد که دست خدا و تدبیر الهی بالاتر از همه تدبیرها و دست‌هاست و نشان داد ایران اسلامی از هیچ ابرقدرتی هراس ندارد.

آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری با بیان اینکه ایران اسلامی در نهایت اقتدار به سر می‌برد تصریح کرد:  با حماسه نیروی دریایی سپاه در ۲۲ دی سال قبل روند تقویت نظام روز افزودن شده و اکنون نظام اسلامی ایران در نهایت اقتدار به سر می‌برد.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر حماسه ۲۲ دی ماه نیروی دریایی سپاه را برگ زرینی در تاریخ انقلاب اسلامی دانست و افزود: حماسه دستگیری تفنگداران نیروی دریایی آمریکا کار خدا بود که به دست پاسداران نیروی دریایی سپاه به برگ زرین تاریخ جهان اسلام و ایران تبدیل شد.

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه نیز با گرامیداشت سالروز حماسه دریادلان نیروی دریایی سپاه در دستگیری متجاوزان آمریکایی گفت: دستگیری تفنگداران آمریکایی در خلیج فارس کاری خدایی بود.

سردار علی رزمجو با اشاره به شکسته شدن هیمنه پوشالی آمریکا در خلیج فارس افزود: حماسه رئیسعلی دلواری و شهید نادر مهدوی در درگیری رو در رو با استکبار جهانی در خلیج فارس در ۲۲ دی ۹۴ بار دیگر تکرار شد و هیمنه این قدرتهای پوشالی یکبار دیگر در هم شکست.

در این مراسم ضمن رونمایی برای ساخت سریال مردان نادر تولید صدا و سیمای مرکز بوشهر از حماسه‌آفرینان ۲۲ دی‌ماه در دستگیری متجاوزان آمریکایی در خلیج فارس تجلیل شد.

تسنیم

مطالب مرتبط با موضوع آرشیو  , اخبار  , استان ها  , گزارش تصویری  , مناسبت

نخستین و آخرین اسیر بهبهان در دفاع مقدس + عکس
  شهرستان بهبهان از جمله شهرستان‌های پر اهمیت و حساس دوران دفاع مقدس بوده که نقش کارگر و سزامندی از خود در پیکار با اهریمن بجا گذاشته است. سرداران و سربازان آن با هر سن ...
کتاب «پرواز در فجر» منتشر شد
  تدوین این اثر توسط رزمنده و جانباز دفاع مقدس «نجف زراعت پیشه» صورت گرفته و از سوی انتشارات نیلوفران، به سفارش کنگره سرداران و 23 هزار شهید استان خوزستان در 232 صفحه، با قیمت ...
سالگرد شهادت آزاده و جانباز صادق مسیح
  صادق مسیح متولد 1344/11/6آزاده و جانباز محل شهادت آبادان علت شهادت تاثیرات باقی مانده از دوران دفاع مقدس و اسارت تاریخ شهادت 1390/10/30 روحش شاد و یادش گرامی باد   ...
تمثال شهدای انقلاب اسلامی رونمایی می‌شود
 «محمد سالاری» رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران بیرجند با بیان اینکه برنامه‌های متعددی در طول دهه فجر توسط این اداره انجام می‌شود اظهار داشت: مراسم نورباران در طول دهه فجر توسط مسؤولین مربوطه ...

مطالب مرتبط با برچسب

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


  • آخرین اخبار

  • تبلیغات