ارائه خدمات آموزشی برای دانشجویان شاهد و ایثارگر اردبیل افزایش می‌یابد

چاپافسر روحی قبل از ظهر امروز در دیدار با مدیرکل بنیاد شهید استان اردبیل که در محل دانشگاه پیام نور استان برگزار شد، ضمن عرض تسلیت بمناسبت ارتحال عالم فقید حضرت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی اظهار داشت: ایشان اسوه استقامت و بردباری بوده و مجاهدت‌ها و خدمات ارزنده‌ای در دوران قبل از انقلاب انجام دادند و نیز نقش بسزایی در فرماندهی جنگ عراق علیه ایران داشتند.

وی تحصیل فرزندان شهدا، جانبازان و ایثارگران را در دانشگاه پیام نور فرصتی برای خدمت به این قشر دانسته و گفت: تلاش داریم با ارتباط مداوم  و مناسب با این قشر آسیب‌های احتمالی تحصیلی آن‌ها را شناسایی کرده و با بهره گیری از اساتید مجرب در راستای مرتفع سازی مشکلات آنها اقدام کنیم.

سرپرست دانشگاه پیام‌نور استان اردبیل افزود: افزایش ارائه کلاس‌های تقویتی و فوق‌العاده برای دانشجویان شاهد و ایثارگر از برنامه‌های آتی دانشگاه پیام‌نور استان اردبیل می‌باشد و سعی داریم این برنامه در مراکز شهرستانی هم اجرا شود.

علی منصور لکورج، مدیر کل بنیاد شهبد و امور ایثارگران استان اردبیل نیز ضمن تسلیت گویی بمناسبت درگذشت آیت‌الله هاشمی، ارتباط میان دانشگاه پیام نور با بنیاد شهید و امور ایثارگران در حل مشکلات دانشجویان شاهد و ایثارگر را مهم و موثر دانست.

وی گفت:  شرایط فرزندان شهدا و جانبازان خاص بوده و مشاوره و راهنمایی دادن  اساتید به دانشجویان در تعیین مسیرهای مناسب آموزشی ضروری است.